pirmdiena, 24. 09, 2018
Poligrāfija, reklāma, raidījumu producēšana


 
GRAFIKAS

GRAFIKASpoligrāfijas un producēšanas aģentūra, piedāvājot ofseta, digitālās drukas darbu izgatavošanu (GRAFIKAS PRINT); TV, radio raidījumu producēšanu, pasākumu organizēšanu un vadīšanu (GRAFIKAS PRODUCE)

GRAFIKAS PRINT - Poligrāfijas darbi un maketi - ofseta druka B1 formāts (70x100 cm), digitālā druka, lielformāta druka, rakstāmlietu, prezentlietu, apģērba apdruka - pildspalvas, zīmuļi, t-krekli, krūzes, mapes, nozīmītes, uzlīmes, diplomi, piezimju bloki u.c.

GRAFIKAS PRODUCE - TV un radio raidījumu, pasākumu producēšana, reklāmas veidošana un izvietošana - radio reklāma, tv sižeti, reklāmas pulkstenis, reklāmas maketi drukātos medijos un interneta portālos; TV un radio raidījumu producēšana, pasākumu organizēšana un vadīšana.  

Ofseta druka un tipogrāfijas pakalpojumi sadarbībā ar ZEMGUS LB, digitālā druka- DIGI ZEMGUS, kvalitatīvi papīri (FSC) un materiāli no ANTALIS, POLAP, PAPYRUS.


 

ZVANI UN NOSKAIDRO IESPĒJAS!

GRAFIKAS PRODUCE
MOB.: +371 29238017
E-M: arnisb@tvnet.lv 

GRAFIKAS PRINT
MOB: + 371 29117445
E-M: kristine.blodone@gmail.com

MOTOCIKLISTI TV

"Motociklisti" - TV raidījums par motobraukšanu un moto aktualitātēm - motobraucēju stāsti, izstādes, pasākumi, sacensības un dzīvesstils.

Lasīt vairāk ...


GRAFIKAS PRODUCE

GRAFIKAS PRODUCE- TV un radio raidījumu producēšana, raidījumu vadīšana, veidošana, finansējuma piesaiste. Pasākumu organizēšana un vadīšana

Lasīt vairāk ...


ŽURNĀLU UN KATALOGU DRUKA

Žurnāli, katalogi, reklāmas bukleti un brošūras druka uz B3 līdz B1 formātam atkarībā no tirāžas un krāsu skaita

Lasīt vairāk ...


PREČU INSTRUKCIJU UN ETIĶEŠU DRUKA

Preču instrukcijas, zāļu lietošanas pamācības, produktu etiķetes, uzlīmes un produkta nosaukumi - druka lielās tirāžās ofseta tehnikā un mazās- digitāli

Lasīt vairāk ...


DIGITĀLĀ DRUKA

Digitālā druka- tehnoloģija, kas ļauj darbus izgatavot ĀTRI nelielās tirāžās - pat dažos eksemplāros. Vizītkartes, reklāmas lapas, ielūgumi, uzlīmes, etiķetes, diplomi u.c.

Lasīt vairāk ...


TIPOGRĀFIJA, OFSETA DRUKA LĪDZ B1 FORMĀTAM

Ofseta druka sadarbojoties ar ZEMGUS- druka no B3 lidz B1 formātam- afišas, žurnālus, grāmatas, preču instrukcijas, bukletus, brošūras, informatīvās lapas

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (1)   
2015 (2)   
2014 (3)   
          Copyright © 2018, Izstrādātajs WebSoft.lv