pirmdiena, 24. 09, 2018
Poligrāfija, reklāma, raidījumu producēšana


 
GRAFIKAS

2014

GRAFIKASpoligrāfijas un producēšanas aģentūra, piedāvājot ofseta, digitālās drukas darbu izgatavošanu (GRAFIKAS PRINT); TV, radio raidījumu producēšanu, pasākumu organizēšanu un vadīšanu (GRAFIKAS PRODUCE)

GRAFIKAS PRINT - Poligrāfijas darbi un maketi - ofseta druka B1 formāts (70x100 cm), digitālā druka, lielformāta druka, rakstāmlietu, prezentlietu, apģērba apdruka - pildspalvas, zīmuļi, t-krekli, krūzes, mapes, nozīmītes, uzlīmes, diplomi, piezimju bloki u.c.

GRAFIKAS PRODUCE - TV un radio raidījumu, pasākumu producēšana, reklāmas veidošana un izvietošana - radio reklāma, tv sižeti, reklāmas pulkstenis, reklāmas maketi drukātos medijos un interneta portālos; TV un radio raidījumu producēšana, pasākumu organizēšana un vadīšana.  

Ofseta druka un tipogrāfijas pakalpojumi sadarbībā ar ZEMGUS LB, digitālā druka- DIGI ZEMGUS, kvalitatīvi papīri (FSC) un materiāli no ANTALIS, POLAP, PAPYRUS.


 

ZVANI UN NOSKAIDRO IESPĒJAS!

GRAFIKAS PRODUCE
MOB.: +371 29238017
E-M: arnisb@tvnet.lv 

GRAFIKAS PRINT
MOB: + 371 29117445
E-M: kristine.blodone@gmail.com

PREČU INSTRUKCIJU UN ETIĶEŠU DRUKA

Preču instrukcijas, zāļu lietošanas pamācības, produktu etiķetes, uzlīmes un produkta nosaukumi - druka lielās tirāžās ofseta tehnikā un mazās- digitāli

Lasīt vairāk ...


DIGITĀLĀ DRUKA

Digitālā druka- tehnoloģija, kas ļauj darbus izgatavot ĀTRI nelielās tirāžās - pat dažos eksemplāros. Vizītkartes, reklāmas lapas, ielūgumi, uzlīmes, etiķetes, diplomi u.c.

Lasīt vairāk ...


TIPOGRĀFIJA, OFSETA DRUKA LĪDZ B1 FORMĀTAM

Ofseta druka sadarbojoties ar ZEMGUS- druka no B3 lidz B1 formātam- afišas, žurnālus, grāmatas, preču instrukcijas, bukletus, brošūras, informatīvās lapas

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (1)   
2015 (2)   
2014 (3)   
          Copyright © 2018, Izstrādātajs WebSoft.lv